f l y f i s h i n g . p l 2026.06.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Imadła, jakie stosujemy i od czego to zależy. Autor: Jan Drożdż. Czas 2026-06-23 09:44:29.


poprzednia wiadomosc Odp: Imadła, jakie stosujemy i od czego to zależy : : nadesłane przez Jan Drożdż (postów: 146) dnia 2026-06-23 09:44:29 z *.localdomain
  W ramach 'inne" od z góry 40 lat stosuje imadełko (z powodzeniem zdaje to jeszcze egzamin w robieniu
różnorakich muszek)), które zrobiłem chałupniczym systemem. uchwyt wiertarski B12 (1-10), stosowny
metalowy pręt - siłą złego przyspawany do uchwytu pod kątem 45 stopni (próbowałem to gwintować, ale
to nie wyszło -nie ten kąt), uchwyt z przenośnej lampy biurowej do mocowania do stołu. I tyle. Uchwyt
wiertarski nabyłem w sklepie z artykułami metalowymi. Co ciekawe końcówki uchwytu - miejsce gdzie
mocuje się stosowne haczyki , w zasadzie od momentu zakupu, a co za tym idzie po wykonaniu
pierwszych sztucznych much dobrze "trzymają", tzn. nie wyrobiły się zanadto, co oznacza, że wykonane
były z dobrej jakości, narzędziowej stali.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop