| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
cło [4]
|
|
20.07 20:27 |
|
Odp: cło [0]
|
|
20.07 21:13 |
|
Odp: cło [1]
|
|
21.07 10:25 |
|
Odp: cło [0]
|
|
21.07 10:44 |
|
Odp: cło [0]
|
|
21.07 10:37 |
| 
Dolna Skawa, okolice Zatora [1]
|
|
20.07 07:46 |
|
Odp: Dolna Skawa, okolice Zatora [0]
|
|
20.07 11:40 |
| 
muszka na wzburzona wode [0]
|
|
19.07 20:43 |
| 
łowienie na streamera [15]
|
|
19.07 14:54 |
|
Odp: łowienie na streamera [14]
|
|
19.07 14:55 |
|
Odp: łowienie na streamera [13]
|
|
19.07 16:06 |
|
Odp: łowienie na streamera [12]
|
|
19.07 16:28 |
|
Odp: łowienie na streamera [11]
|
|
19.07 16:34 |
|
Odp: łowienie na streamera [10]
|
|
19.07 16:37 |
|
Odp: łowienie na streamera [9]
|
|
19.07 16:39 |
|
Odp: łowienie na streamera [8]
|
|
19.07 22:44 |
|
Odp: łowienie na streamera [7]
|
|
19.07 23:05 |
|
Odp: łowienie na streamera [6]
|
|
20.07 00:02 |
|
Odp: łowienie na streamera [0]
|
|
20.07 04:52 |
|
Odp: łowienie na streamera [4]
|
|
20.07 12:36 |
|
Odp: łowienie na streamera [3]
|
|
20.07 14:10 |
|
Odp: łowienie na streamera [2]
|
|
20.07 16:30 |
|
Odp: łowienie na streamera [1]
|
|
20.07 22:42 |
|
Odp: łowienie na streamera [0]
|
|
20.07 23:56 |
| 
gdzie na poczatek? [0]
|
|
19.07 13:10 |
| 
jaka woda na Białce Tatrzańskiej [3]
|
|
18.07 11:25 |
|
Odp: jaka woda na Białce Tatrzańskiej [0]
|
|
18.07 17:05 |
|
Odp: jaka woda na Białce Tatrzańskiej [1]
|
|
18.07 19:20 |
|
Odp: jaka woda na Białce Tatrzańskiej [0]
|
|
18.07 20:55 |
| 
SOŁA,SKAWA [2]
|
|
18.07 09:03 |
|
Odp: SOŁA,SKAWA [1]
|
|
18.07 12:50 |
|
Odp: SOŁA,SKAWA [0]
|
|
18.07 20:20 |
| 
Bornholm [7]
|
|
17.07 17:59 |
|
Odp: Bornholm [0]
|
|
17.07 20:16 |
|
Odp: Bornholm [5]
|
|
21.07 10:44 |
|
Odp: Bornholm [4]
|
|
21.07 14:51 |
|
Odp: Bornholm [2]
|
|
21.07 18:32 |
|
Odp: Bornholm [1]
|
|
21.07 22:14 |
|
Odp: Bornholm [0]
|
|
21.07 22:32 |
|
Odp: Bornholm [0]
|
|
21.07 23:06 |
| 
Wysokość mandatów [0]
|
|
17.07 13:26 |
| 
San na weekend [0]
|
|
17.07 13:14 |
| 
Mrzygłód lub Międzybrodzie [3]
|
|
17.07 11:28 |
| 
San okolice Nozdrzca i Dynowa [1]
|
|
17.07 08:39 |
|
Odp: San okolice Nozdrzca i Dynowa [0]
|
|
18.07 21:10 |
| 
MEWy na odcinku tarnowskim [0]
|
|
16.07 22:48 |
| 
Ostrożnie z lipieniem!!! [36]
|
|
16.07 20:58 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [8]
|
|
16.07 22:09 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [7]
|
|
17.07 10:01 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [6]
|
|
17.07 12:30 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [5]
|
|
17.07 14:03 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 15:31 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [3]
|
|
17.07 16:41 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [1]
|
|
17.07 18:23 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
18.07 09:00 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 18:30 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 14:33 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 16:36 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 16:48 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [22]
|
|
17.07 18:18 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [21]
|
|
17.07 19:00 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [20]
|
|
17.07 19:06 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [19]
|
|
17.07 19:16 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [18]
|
|
17.07 19:19 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [17]
|
|
17.07 19:39 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [1]
|
|
17.07 20:07 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 20:24 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [14]
|
|
17.07 20:13 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [4]
|
|
17.07 20:28 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [3]
|
|
17.07 20:35 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [2]
|
|
18.07 01:19 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [1]
|
|
18.07 09:08 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
18.07 11:34 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [8]
|
|
18.07 08:58 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [7]
|
|
18.07 09:39 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: Hello, Marcins! [6]
|
|
18.07 10:24 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: Hello, Marcins! [0]
|
|
18.07 12:43 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: Hello, Marcins! [4]
|
|
18.07 13:30 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: Hello, Marcins! [3]
|
|
18.07 14:16 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: [2]
|
|
19.07 11:35 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: [1]
|
|
19.07 12:39 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem: [0]
|
|
19.07 13:47 |
|
Odp: Ostrożnie z lipieniem!!! [0]
|
|
17.07 20:46 |
| 
Kamera w przeplawce [13]
|
|
16.07 15:49 |
|
Korekta [5]
|
|
16.07 15:56 |
|
Odp: Korekta [1]
|
|
16.07 16:50 |
|
Odp: Korekta [0]
|
|
16.07 17:07 |
|
Odp: Korekta [2]
|
|
16.07 18:24 |
|
Odp: Korekta [1]
|
|
16.07 18:29 |
|
Odp: Korekta [0]
|
|
16.07 20:52 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [5]
|
|
17.07 05:29 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [4]
|
|
17.07 07:54 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [3]
|
|
17.07 07:55 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [2]
|
|
17.07 07:55 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [1]
|
|
17.07 07:57 |
|
Odp: Kamera w przeplawce [0]
|
|
17.07 09:14 |
|
Odp: Kamera w przeplawce tu trochę rybek widać [0]
|
|
17.07 22:02 |
| 
San Lesko - sytuacja na 16 lipca? [0]
|
|
16.07 14:20 |
| 
Muchy Roberta Tracza i Jana Znańca - Zapraszam [1]
|
|
15.07 17:32 |
|
Odp: Muchy Roberta Tracza i Jana Znańca - Zapraszam [0]
|
|
16.07 10:54 |
| 
Dunajec okolice Nowego Targu [2]
|
|
15.07 16:31 |
|
Odp: Dunajec okolice Nowego Targu - nikt, nic ? [0]
|
|
17.07 11:43 |
|
Odp: Dunajec okolice Nowego Targu [0]
|
|
17.07 18:53 |
| 
Kwatera nad Sanem [2]
|
|
15.07 09:30 |
| 
Sklepy w USA [8]
|
|
15.07 06:40 |
| 
San i Myczkowce w sobote i niedzielę 18-19 lipca [5]
|
|
14.07 22:02 |
|
Odp: San i Myczkowce w sobote i niedzielę 18-19 lipca [0]
|
|
14.07 22:05 |
|
Odp: San i Myczkowce w sobote i niedzielę 18-19 lipca [0]
|
|
16.07 11:43 |
|
Proszę o pomoc [2]
|
|
16.07 13:33 |
|
Odp: Proszę o pomoc [1]
|
|
16.07 22:49 |
|
Odp: Proszę o pomoc [0]
|
|
17.07 13:17 |
| 
MEW-ki [13]
|
|
14.07 11:10 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 12:23 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 12:24 |
|
Odp: MEW-ki [5]
|
|
14.07 13:47 |
|
Odp: MEW-ki [2]
|
|
14.07 14:27 |
|
Odp: MEW-ki [1]
|
|
14.07 14:29 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
15.07 10:23 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 14:56 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 15:00 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 15:19 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 18:02 |
|
Odp: MEW-ki [1]
|
|
14.07 21:06 |
|
Odp: MEW-ki [0]
|
|
14.07 21:11 |
|
Odp: MEW-ki PAN odpowiada na odpowiedź... [0]
|
|
16.07 11:19 |
| 
jak sytuacja na Dunajcu? [4]
|
|
13.07 19:02 |
|
Odp: jak sytuacja na Dunajcu? [3]
|
|
13.07 19:19 |
|
Odp: jak sytuacja na Dunajcu? [2]
|
|
13.07 20:40 |
|
Odp: jak sytuacja na Dunajcu? [1]
|
|
13.07 21:00 |
|
Odp: jak sytuacja na Dunajcu? [0]
|
|
13.07 21:36 |
| 
muszka [6]
|
|
12.07 20:00 |
|
Odp: muszka [0]
|
|
12.07 20:56 |
|
Odp: muszka [0]
|
|
12.07 21:42 |
|
Odp: muszka [0]
|
|
12.07 22:03 |
|
Odp: muszka [0]
|
|
12.07 22:09 |
|
Odp: muszka [1]
|
|
13.07 10:55 |
|
Odp: muszka [0]
|
|
13.07 12:20 |
| 
Łowisko Piaseczno [2]
|
|
12.07 13:57 |
|
Odp: Łowisko Piaseczno [1]
|
|
12.07 15:32 |
|
Odp: Łowisko Piaseczno [0]
|
|
13.07 10:00 |