| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
Pytanie!! [0]
|
|
19.08 16:59 |
| 
wyjazd na os dunajec [13]
|
|
18.08 22:13 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [0]
|
|
19.08 07:53 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [7]
|
|
19.08 08:57 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [6]
|
|
19.08 12:22 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [5]
|
|
19.08 12:36 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [4]
|
|
19.08 12:46 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [3]
|
|
19.08 13:17 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [2]
|
|
19.08 13:32 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [1]
|
|
19.08 13:41 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [0]
|
|
19.08 14:00 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [3]
|
|
20.08 08:19 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [2]
|
|
22.08 14:05 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [1]
|
|
22.08 22:03 |
|
Odp: wyjazd na os dunajec [0]
|
|
24.08 08:43 |
| 
prośba o materiały [0]
|
|
18.08 21:05 |
| 
Zgubionych pudełek ciąg dalszy [3]
|
|
18.08 15:55 |
|
Odp: Zgubionych pudełek ciąg dalszy [0]
|
|
18.08 19:04 |
|
Odp: Zgubionych pudełek ciąg dalszy [0]
|
|
19.08 11:11 |
|
Odp: Zgubionych pudełek ciąg dalszy [0]
|
|
19.08 13:42 |
| 
Dunajec- rejon Melszyna, Wlk. Wieś [2]
|
|
18.08 15:45 |
| 
Pochwal się swoimi muchami na nowej stronie [0]
|
|
18.08 07:32 |
| 
potok Łosośina???? [1]
|
|
17.08 21:01 |
|
Odp: potok Łosośina???? [0]
|
|
20.08 10:28 |
| 
Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [14]
|
|
17.08 18:01 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
18.08 03:32 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
18.08 08:58 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [5]
|
|
18.08 15:04 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [3]
|
|
18.08 16:21 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [2]
|
|
19.08 09:18 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [1]
|
|
19.08 09:31 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
19.08 18:35 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
18.09 15:27 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [1]
|
|
19.08 10:28 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
19.08 17:56 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [2]
|
|
20.08 07:12 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
20.08 09:26 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
20.08 13:05 |
|
Odp: Pstrąg, którego nie da się pomylić z trocią .... [0]
|
|
20.08 14:41 |
| 
Kontakt do Wojciecha Piziaka i Piotra Fiałkowskiego [0]
|
|
17.08 16:33 |
| 
Do Michała Mieczyńskiego [3]
|
|
17.08 10:15 |
|
Odp: Do Michała Mieczyńskiego [2]
|
|
17.08 15:22 |
|
Odp: Do Michała Mieczyńskiego [0]
|
|
18.08 12:51 |
|
Odp: Do Michała Mieczyńskiego [0]
|
|
19.08 22:35 |
| 
Wisloka [4]
|
|
17.08 09:57 |
|
Odp: Wisloka [0]
|
|
17.08 13:12 |
|
Odp: Wisloka [0]
|
|
18.08 06:56 |
|
Odp: Wisloka [1]
|
|
18.08 10:44 |
|
Odp: Wisloka [0]
|
|
19.08 09:36 |
| 
Zagubione pudełko z muszkami [13]
|
|
16.08 23:57 |
| 
CP [2]
|
|
16.08 22:36 |
|
Odp: CP [0]
|
|
17.08 13:58 |
|
Odp: CP [0]
|
|
17.08 20:07 |
| 
Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [8]
|
|
16.08 20:47 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
17.08 00:01 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
17.08 07:11 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
17.08 07:43 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [1]
|
|
17.08 09:32 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
17.08 11:57 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [1]
|
|
17.08 14:27 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
18.08 06:58 |
|
Odp: Czarny Dunajex okolice Nowego Targu i Ostrowska [0]
|
|
18.08 07:36 |
| 
os dunajec jaka woda?? jak rybki ?? [2]
|
|
16.08 20:31 |
|
Odp: os dunajec jaka woda?? jak rybki ?? [0]
|
|
16.08 20:43 |
|
Odp: os dunajec jaka woda?? jak rybki ?? [0]
|
|
17.08 12:28 |
| 
nocleg w okolicy krościenka [2]
|
|
16.08 19:29 |
|
Odp: nocleg w okolicy krościenka [0]
|
|
16.08 20:13 |
|
Odp: nocleg w okolicy krościenka [0]
|
|
16.08 22:52 |
| 
czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [11]
|
|
16.08 15:44 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [10]
|
|
16.08 16:20 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [9]
|
|
16.08 16:31 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [8]
|
|
16.08 17:51 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [7]
|
|
16.08 18:03 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [6]
|
|
16.08 18:04 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [0]
|
|
16.08 18:07 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [4]
|
|
16.08 18:49 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [3]
|
|
17.08 08:03 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [2]
|
|
17.08 22:42 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [0]
|
|
17.08 23:32 |
|
Odp: czy ktoś był na OS ie Bobru ostatnio? [0]
|
|
18.08 19:28 |
| 
Licencje OS Dunajec u Marysi ! [2]
|
|
16.08 08:35 |
| 
CO chodzi rano na OS DUNAJCU [1]
|
|
15.08 16:16 |
|
Odp: CO chodzi rano na OS DUNAJCU [0]
|
|
15.08 18:11 |
| 
chernobyl ant [0]
|
|
14.08 18:06 |
| 
Impregnat do woderów gore-texowych? [4]
|
|
14.08 15:15 |
|
Odp: Impregnat do woderów gore-texowych? [0]
|
|
14.08 18:59 |
|
Odp: Impregnat do woderów gore-texowych? [2]
|
|
14.08 19:49 |
|
Odp: Impregnat do woderów gore-texowych? [1]
|
|
14.08 22:17 |
|
Odp: Impregnat do woderów gore-texowych? [0]
|
|
15.08 15:22 |
| 
Jak połaczyć running z głowicą? [0]
|
|
14.08 08:00 |
| 
INFORMACJA O MISTRZOSTWACH POLSKI [0]
|
|
14.08 07:18 |
| 
Jaką wędke kupic?????????? [2]
|
|
13.08 20:21 |
| 
Mateusz Sękiewicz proszony o kontakt!!! [0]
|
|
13.08 15:28 |