| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
Chcialbym kupic [13]
|
|
02.12 20:31 |
|
Odp: Chcialbym kupic [2]
|
|
02.12 20:44 |
|
Odp: Chcialbym kupic [1]
|
|
02.12 21:10 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
02.12 21:24 |
|
Odp: Chcialbym kupic [4]
|
|
02.12 21:01 |
|
Odp: Chcialbym kupic [3]
|
|
02.12 21:21 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 09:38 |
|
Odp: Chcialbym kupic [1]
|
|
03.12 17:54 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 19:29 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 00:34 |
|
Odp: Chcialbym kupic [1]
|
|
03.12 07:04 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 09:03 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 11:58 |
|
Odp: Chcialbym kupic [0]
|
|
03.12 19:59 |
| 
Muchy Harnasia-zapraszam [1]
|
|
30.11 20:03 |
|
Odp: Muchy Harnasia-zapraszam [0]
|
|
02.12 17:22 |
| 
Warunki na OS Dunajec [6]
|
|
30.11 16:09 |
| 
Połów Głowacicy w okręgu N.Sącz [1]
|
|
30.11 03:16 |
|
Odp: Połów Głowacicy w okręgu N.Sącz [0]
|
|
30.11 06:36 |
| 
Zawody Muchowe Troć Łeby 2010 [0]
|
|
29.11 17:10 |
| 
Mapa Czorsztyna [2]
|
|
29.11 12:03 |
|
Odp: Mapa Czorsztyna [0]
|
|
29.11 17:57 |
|
Odp: Mapa Czorsztyna [0]
|
|
30.11 11:11 |
| 
jakiej firmy? [1]
|
|
29.11 10:42 |
|
Odp: jakiej firmy? [0]
|
|
29.11 10:55 |
| 
Lipy lipki i lipasy [7]
|
|
29.11 07:42 |
| 
GDZIE NA KARPIOWATE ??? [16]
|
|
28.11 09:42 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [8]
|
|
30.11 15:46 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [7]
|
|
01.12 16:01 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [6]
|
|
01.12 18:34 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [5]
|
|
01.12 19:33 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [1]
|
|
01.12 19:57 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [0]
|
|
02.12 18:16 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [2]
|
|
02.12 09:43 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [0]
|
|
02.12 18:28 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [0]
|
|
02.12 21:05 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [6]
|
|
04.12 08:45 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [0]
|
|
04.12 16:16 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [4]
|
|
04.12 18:12 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [0]
|
|
05.12 12:09 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? [2]
|
|
05.12 12:13 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? 1 odpowiedz z sensem [1]
|
|
06.12 15:43 |
|
Odp: GDZIE NA KARPIOWATE ??? 1 odpowiedz z sensem [0]
|
|
09.12 14:02 |
| 
Do P. Zbyszka Hernika [0]
|
|
27.11 23:17 |
| 
Skawa ... gdzie na ryby ? [0]
|
|
27.11 22:41 |
| 
Jak to w końcu jest? [4]
|
|
26.11 21:49 |
|
Odp: Jak to w końcu jest? [2]
|
|
26.11 22:21 |
|
Odp: Jak to w końcu jest? [1]
|
|
27.11 06:40 |
|
Odp: Jak to w końcu jest? [0]
|
|
27.11 07:15 |
|
Odp: Jak to w końcu jest? [0]
|
|
29.11 12:01 |
| 
Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [23]
|
|
26.11 18:27 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [7]
|
|
26.11 20:02 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [6]
|
|
26.11 21:54 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [3]
|
|
26.11 22:02 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [2]
|
|
26.11 22:05 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [1]
|
|
26.11 22:11 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
26.11 22:13 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
26.11 22:29 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
27.11 07:43 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [1]
|
|
26.11 20:16 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
26.11 20:18 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
26.11 20:28 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
27.11 05:48 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
01.12 11:38 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [2]
|
|
01.12 15:47 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [1]
|
|
01.12 22:54 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
01.12 23:01 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [6]
|
|
02.12 13:10 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [5]
|
|
03.12 00:23 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [4]
|
|
03.12 07:25 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [3]
|
|
03.12 15:59 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [2]
|
|
03.12 17:28 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [1]
|
|
03.12 20:43 |
|
Odp: Dunajec - Sromowce wyżne, niżne. [0]
|
|
03.12 20:47 |
| 
Jaki stan wody na Skawie? [0]
|
|
26.11 16:05 |
| 
Cos mi zjada pióra. [21]
|
|
25.11 19:05 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
25.11 19:30 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
25.11 21:52 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
25.11 23:48 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
26.11 15:33 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [2]
|
|
28.11 00:32 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
28.11 13:54 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
28.11 15:26 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [5]
|
|
28.11 20:05 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [4]
|
|
29.11 19:02 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [3]
|
|
29.11 20:45 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [2]
|
|
29.11 22:20 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [1]
|
|
29.11 22:34 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
29.11 22:50 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [4]
|
|
30.11 13:17 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [3]
|
|
30.11 13:41 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [2]
|
|
30.11 23:51 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [1]
|
|
01.12 09:19 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
03.12 21:26 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [2]
|
|
02.12 07:48 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [1]
|
|
02.12 21:55 |
|
Odp: Cos mi zjada pióra. [0]
|
|
03.12 07:10 |
| 
Nieporozumienia na wesoło [0]
|
|
25.11 02:16 |
| 
Co śądzicie o haczykach Hanak [17]
|
|
24.11 14:22 |
| 
Grudniowy lipień [5]
|
|
24.11 13:42 |
| 
Czy można łowić ? [7]
|
|
24.11 10:25 |
| 
pilnie poszukiwany [2]
|
|
22.11 18:34 |
| 
jakie firmy co dobre? [4]
|
|
22.11 13:09 |
| 
Pytanie do ichtiologa [20]
|
|
22.11 10:50 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa-instynkt teryt. [4]
|
|
22.11 12:40 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa-instynkt teryt. [3]
|
|
22.11 13:36 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa-instynkt teryt. [0]
|
|
22.11 13:37 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa-instynkt teryt. [1]
|
|
22.11 13:53 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa-instynkt teryt. [0]
|
|
22.11 14:11 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [2]
|
|
22.11 14:43 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
22.11 15:00 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
22.11 15:00 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [4]
|
|
22.11 18:57 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [3]
|
|
22.11 19:56 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
22.11 20:55 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [1]
|
|
23.11 12:59 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
23.11 22:27 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [4]
|
|
22.11 20:31 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [1]
|
|
22.11 21:47 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
23.11 07:49 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [1]
|
|
23.11 11:48 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
23.11 18:36 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
23.11 20:26 |
|
Odp: Pytanie do ichtiologa [0]
|
|
23.11 21:27 |
| 
MEW Nowy Targ - dobra wiadomość [9]
|
|
21.11 20:48 |
| 
Kalendarz 2010 [0]
|
|
21.11 11:12 |
| 
Zakaz [0]
|
|
20.11 16:06 |