| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
potrzebuję namiary na dobre sklepy wędkarskie [0]
|
|
25.04 20:45 |
| 
Ad vocem - Puchar Wisły [32]
|
|
25.04 11:36 |
| 
Puchar Wisły, 2010r. [52]
|
|
24.04 20:34 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [50]
|
|
24.04 20:37 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [49]
|
|
24.04 21:46 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
24.04 22:11 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [47]
|
|
25.04 08:37 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [46]
|
|
25.04 09:34 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [45]
|
|
25.04 10:24 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 10:47 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [14]
|
|
25.04 11:24 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [13]
|
|
25.04 11:49 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [12]
|
|
25.04 12:19 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [11]
|
|
25.04 13:05 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [10]
|
|
25.04 13:09 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [9]
|
|
25.04 13:25 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [6]
|
|
25.04 13:33 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [5]
|
|
25.04 15:02 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [4]
|
|
25.04 15:30 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [2]
|
|
25.04 17:26 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 18:09 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 19:59 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 20:17 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 13:34 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 13:43 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [28]
|
|
25.04 11:46 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [27]
|
|
25.04 14:18 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [26]
|
|
25.04 14:29 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [4]
|
|
25.04 14:57 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 15:05 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [2]
|
|
25.04 19:01 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 19:46 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
26.04 00:20 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [20]
|
|
25.04 15:10 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 18:19 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [18]
|
|
25.04 19:59 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 20:03 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [16]
|
|
25.04 20:09 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [15]
|
|
25.04 20:16 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [14]
|
|
25.04 20:26 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [2]
|
|
25.04 21:38 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 21:51 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 21:51 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [10]
|
|
25.04 21:46 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [9]
|
|
25.04 21:54 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [5]
|
|
25.04 21:59 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [2]
|
|
25.04 22:06 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 22:17 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
26.04 21:10 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 22:13 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 22:17 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [2]
|
|
25.04 22:17 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [1]
|
|
25.04 22:20 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
25.04 23:07 |
|
Odp: Puchar Wisły, 2010r. [0]
|
|
24.04 23:14 |
| 
PZW - Pseudo Związek Wędkarski [15]
|
|
24.04 18:23 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [5]
|
|
24.04 18:35 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [4]
|
|
24.04 19:08 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [3]
|
|
24.04 20:33 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [2]
|
|
24.04 20:48 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [1]
|
|
24.04 20:57 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [0]
|
|
24.04 21:07 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [0]
|
|
24.04 22:03 |
|
Płaćmy składki na PZW dalej... [0]
|
|
25.04 09:43 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [5]
|
|
25.04 13:19 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [4]
|
|
25.04 13:24 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [3]
|
|
25.04 14:35 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [2]
|
|
25.04 14:46 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [1]
|
|
25.04 15:11 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [0]
|
|
25.04 19:11 |
|
Odp: PZW - Pseudo Związek Wędkarski [0]
|
|
26.04 22:25 |
| 
Czarny Dunajec [0]
|
|
23.04 22:39 |
| 
PROSZE O POMOC PILNE!!!! [7]
|
|
23.04 20:34 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [0]
|
|
23.04 20:44 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [0]
|
|
23.04 21:46 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [0]
|
|
23.04 22:10 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [0]
|
|
24.04 00:47 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [2]
|
|
24.04 07:54 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [1]
|
|
24.04 09:55 |
|
Odp: PROSZE O POMOC PILNE!!!! [0]
|
|
25.04 12:12 |
| 
Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [6]
|
|
22.04 12:39 |
|
Odp: Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [2]
|
|
22.04 14:57 |
|
Odp: Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [1]
|
|
22.04 15:38 |
|
Odp: Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [0]
|
|
22.04 21:30 |
|
Odp: Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [0]
|
|
23.04 07:02 |
|
Odp: Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [0]
|
|
23.04 14:39 |
|
Women poszukuje wędkę muchową 3/4 # [0]
|
|
23.04 22:58 |
| 
Szukam wędkarzy łowiących na Parsęcie [0]
|
|
22.04 12:26 |
| 
OS Wisła [6]
|
|
22.04 09:07 |
|
Odp: OS Wisła [0]
|
|
22.04 11:01 |
|
Odp: OS Wisła (weekend woda zamknięta) [2]
|
|
22.04 12:38 |
|
Odp: OS Wisła (weekend woda zamknięta) [1]
|
|
22.04 16:17 |
|
Odp: OS Wisła (weekend woda zamknięta) [0]
|
|
22.04 16:43 |
|
Odp: OS Wisła [1]
|
|
22.04 18:14 |
|
Odp: OS Wisła [0]
|
|
22.04 18:46 |
| 
pawel zietecki [0]
|
|
21.04 23:03 |
| 
OS San [6]
|
|
21.04 21:30 |
|
Odp: OS San [2]
|
|
21.04 21:40 |
|
Odp: OS San [0]
|
|
21.04 22:08 |
|
Odp: OS San [0]
|
|
21.04 22:08 |
|
Odp: OS San [0]
|
|
21.04 23:05 |
|
Odp: OS San telefony [0]
|
|
22.04 08:05 |
|
Odp: OS San [0]
|
|
22.04 16:41 |
| 
Kontakt do Kazia SZYMALI [0]
|
|
21.04 20:46 |
| 
Klub Lipień z Wejherowa - kontakt [0]
|
|
21.04 16:53 |
| 
Zsigmond Kovács - nak [0]
|
|
21.04 15:53 |
| 
SKLEP [4]
|
|
21.04 13:35 |
|
Odp: SKLEP [3]
|
|
21.04 13:48 |
|
Odp: SKLEP [2]
|
|
21.04 13:51 |
|
Odp: SKLEP [1]
|
|
21.04 20:22 |
|
Odp: SKLEP [0]
|
|
21.04 20:38 |
| 
Incydent w NS- c.d. [19]
|
|
21.04 08:30 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [5]
|
|
21.04 09:38 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [4]
|
|
21.04 16:19 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [3]
|
|
21.04 20:23 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [2]
|
|
21.04 21:07 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [1]
|
|
21.04 22:06 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [0]
|
|
21.04 23:38 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [7]
|
|
21.04 22:24 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [6]
|
|
21.04 22:52 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [0]
|
|
21.04 23:19 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [4]
|
|
22.04 00:29 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [3]
|
|
22.04 08:49 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [2]
|
|
22.04 12:44 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [1]
|
|
22.04 13:13 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [0]
|
|
22.04 16:02 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [4]
|
|
22.04 17:46 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [3]
|
|
22.04 18:24 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [2]
|
|
22.04 18:34 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [1]
|
|
22.04 18:39 |
|
Odp: Incydent w NS- c.d. [0]
|
|
23.04 20:46 |
| 
Ciekawostka na Rybolownia.pl [1]
|
|
21.04 01:10 |
|
Odp: Ciekawostka na Rybolownia.pl [0]
|
|
21.04 15:05 |
| 
Wypad na Dunajec lub Poprad [1]
|
|
20.04 20:54 |
|
Odp: Wypad na Dunajec lub Poprad [0]
|
|
21.04 10:01 |
| 
za co płacimy w sklepie internetowym ...? [19]
|
|
20.04 17:52 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [8]
|
|
20.04 17:54 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
20.04 18:30 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [6]
|
|
21.04 19:18 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [5]
|
|
21.04 20:27 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
21.04 21:02 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [3]
|
|
21.04 21:05 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [2]
|
|
21.04 21:09 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [1]
|
|
21.04 21:42 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
21.04 23:27 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
20.04 18:32 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [1]
|
|
20.04 19:08 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
20.04 19:16 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [1]
|
|
20.04 20:08 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
20.04 20:30 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [1]
|
|
20.04 21:25 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
20.04 21:43 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [1]
|
|
20.04 23:14 |
|
Odp: za co płacimy w sklepie internetowym ...? [0]
|
|
21.04 14:35 |
| 
P&L [5]
|
|
19.04 22:40 |
|
Odp: P&L [0]
|
|
20.04 07:30 |
|
Odp: P&L [3]
|
|
20.04 10:59 |
|
Odp: P&L [2]
|
|
20.04 15:49 |
|
Odp: P&L [1]
|
|
20.04 16:04 |
|
Odp: P&L [0]
|
|
21.04 20:10 |
| 
Przechowywanie wzorców owadów [4]
|
|
19.04 11:21 |
|
Odp: Przechowywanie wzorców owadów [0]
|
|
19.04 12:59 |
|
Odp: Przechowywanie wzorców owadów [2]
|
|
19.04 15:39 |
|
Odp: Przechowywanie wzorców owadów [1]
|
|
19.04 16:46 |
|
Odp: Przechowywanie wzorców owadów [0]
|
|
19.04 16:53 |
| 
Bystrzyca - 17.04. Szukam wędkarzy - Zagórze [1]
|
|
19.04 09:52 |
|
Odp: Bystrzyca - 17.04. Szukam wędkarzy - Zagórze [0]
|
|
19.04 13:52 |
| 
FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [5]
|
|
18.04 15:21 |
|
Odp: FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [1]
|
|
18.04 19:00 |
|
Odp: FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [0]
|
|
19.04 08:25 |
|
Odp: FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [2]
|
|
19.04 11:47 |
|
Odp: FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [1]
|
|
19.04 13:23 |
|
Odp: FLYSPORT Patronem Medialnym MŚ na Sanie [0]
|
|
19.04 13:38 |
| 
co na SANIE ??? [18]
|
|
17.04 15:43 |
|
Odp: co na SANIE ??? [5]
|
|
17.04 20:29 |
|
Odp: co na SANIE ??? [4]
|
|
17.04 20:47 |
|
Odp: co na SANIE ??? [1]
|
|
17.04 23:45 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 07:41 |
|
Odp: co na SANIE ??? [1]
|
|
18.04 08:25 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 13:43 |
|
Odp: co na SANIE ??? [1]
|
|
17.04 23:55 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 08:50 |
|
Odp: co na SANIE ??? [7]
|
|
18.04 14:43 |
|
Odp: co na SANIE ??? [6]
|
|
18.04 18:58 |
|
Odp: co na SANIE ??? [5]
|
|
18.04 19:15 |
|
Odp: co na SANIE ??? [2]
|
|
18.04 19:30 |
|
Odp: co na SANIE ??? [1]
|
|
18.04 21:14 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 21:54 |
|
Odp: co na SANIE ??? [1]
|
|
18.04 19:31 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 21:22 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
18.04 22:11 |
|
Odp: co na SANIE ??? [0]
|
|
19.04 21:37 |
| 
Jaka woda na Dunajcu? [3]
|
|
17.04 02:56 |
|
Odp: Jaka woda na Dunajcu? [2]
|
|
17.04 16:06 |
|
Odp: Jaka woda na Dunajcu? [1]
|
|
17.04 16:44 |
|
Odp: Jaka woda na Dunajcu? [0]
|
|
17.04 23:31 |