 |
Podbierak muchowo-spinningowy
: : nadesłane przez
TOMWU (postów: 6) dnia 2026-06-27 13:49:00 z *.localdomain |
| |
Cześć,
Potrzebuję podbierak o średnicy kosza 50-55cm z siatką gumowaną rozkładany. Chodzi mi
głównie o dłuższy „dyszel”. Ważne aby był w miarę lekki i żeby można go wsadzić do pasa
typu Tr, Si😉
Jak macie coś sprawdzonego to poproszę o konkrety🙂
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|