f l y f i s h i n g . p l
2026.06.28
home
|
artykuły
|
forum
|
komis
|
galerie
|
katalog much
|
baza
|
guestbook
|
inne
|
sklep
|
szukaj
SPRZĘTOWE FORUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
[Nowa wiadomość]
[Odśwież]
[Szukaj]
[Twoje ustawienia]
[Dla niecierpliwych]
[REGULAMIN]
Email:
Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś:
Załóż konto
Ostani post! Temat: Odp: Podbierak muchowo-spinningowy. Autor: TOMWU. Czas 2026-06-28 22:03:28.
Temat
Nadawca
Data
Jaki kołowrotek
[2]
slawuś1
19.01 16:14
Odp: Jaki kołowrotek
[0]
damiandy
20.01 22:20
Odp: Jaki kołowrotek
[0]
maciej putniorz
21.01 01:37
Jaki kij do suchara do 700zł ?
[11]
damiandy
19.01 14:46
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[1]
Wojtek Leś
19.01 18:50
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
Rhyacophila
19.01 19:03
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[3]
katiusza998
19.01 21:35
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[2]
Mariusz Woyciechowski
20.01 10:37
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[1]
damiandy
20.01 19:14
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
damiandy
20.01 19:51
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
Michał Różycki
20.01 14:29
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[1]
Paweł z
20.01 16:03
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
damiandy
20.01 19:57
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
maślan
21.01 20:59
Odp: Jaki kij do suchara do 700zł ?
[0]
Paweł Kowalski
03.02 21:01
Linka Wychwood Presentation gdzie kupić
[0]
kacper kucharek
19.01 10:09
Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[8]
damiandy
18.01 12:33
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[1]
Wojtek Leś
18.01 14:42
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[0]
damiandy
18.01 14:57
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[3]
Pawe
18.01 16:26
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[2]
damiandy
18.01 18:12
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[1]
kacper kucharek
19.01 10:18
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[0]
damiandy
19.01 11:01
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[1]
maciej putniorz
19.01 12:38
Odp: Taimen [DRX] do suchara-opinie POMOCY!
[0]
damiandy
19.01 14:24
Wedka do suchej #4 na klenie
[4]
kacper kucharek
17.01 22:02
Odp: Wedka do suchej #4 na klenie
[0]
tomcat
18.01 06:43
Odp: Wedka do suchej #4 na klenie
[2]
Krzysztof Chruściel
14.02 08:01
Odp: Wedka do suchej #4 na klenie
[0]
kacper kucharek
14.02 08:52
Odp: Wedka do suchej #4 na klenie
[0]
kacper kucharek
16.02 21:35
8'6 #4 do sucharka
[15]
Trutta
17.01 19:28
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[3]
HD
17.01 20:07
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[2]
Trutta
17.01 20:27
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[1]
HD
17.01 20:47
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
Trutta
17.01 20:52
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
Maciej Guzowski
17.01 20:07
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[1]
Fly Bear
17.01 20:34
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
Tomasz Dyduch
21.01 10:54
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
myfly123
17.01 22:37
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
JM
17.01 22:45
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
Michał Różycki
18.01 08:01
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[2]
damian ziobrowski
18.01 10:21
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[1]
Trutta
18.01 10:38
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
morgan1
18.01 22:49
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[1]
mack
20.01 15:25
Odp: 8'6 #4 do sucharka
[0]
snowbee
21.01 15:19
Kręciołek bez stopki
[2]
Raczej
17.01 10:12
Odp: Kręciołek bez stopki
[1]
hi tower
17.01 13:35
Odp: Kręciołek bez stopki
[0]
hi tower
17.01 13:43
klejonka 5wt hollow build, nodeless
[9]
Rhyacophila
16.01 22:41
Czy pecionka do spinningu nadaje się na backing?
[18]
Trutta
16.01 16:22
Linka sink-tip- jak zrobić samemu
[0]
soltys
14.01 22:01
gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[20]
AdamGie
14.01 12:13
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[1]
tomekz
14.01 15:13
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[0]
mathe
14.01 16:25
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[1]
Sławo
14.01 16:45
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[0]
AdamGie
14.01 17:07
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[5]
JM
14.01 19:32
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[4]
huba
14.01 20:13
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[3]
AdamGie
15.01 09:38
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[2]
huba
15.01 09:55
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[1]
AdamGie
15.01 10:52
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[0]
jarex
15.01 11:01
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[3]
trouts master
14.01 20:36
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[2]
Sławo
14.01 20:45
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[1]
trouts master
14.01 20:59
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[0]
Michał Kuczewski
15.01 00:39
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[3]
Krzysztof Lyczek
15.01 13:02
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[2]
Marcin Piaskowski
15.01 14:10
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[1]
Krzysztof Lyczek
15.01 14:32
Odp: gotowanie sznurka?? zmiękczenie powłoki
[0]
Marcin Piaskowski
15.01 15:25
Odp: UGOTOWAŁEM TAŁATAJSTWO
[1]
AdamGie
16.01 09:21
Odp: UGOTOWAŁEM TAŁATAJSTWO
[0]
Kola
16.01 15:39
Taimen [STX] opinie
[1]
lex
14.01 01:35
Który plecaczek ?
[5]
kroku
13.01 22:02
Odp: Który plecaczek ?
[2]
kroku
13.01 22:04
Odp: Który plecaczek ?
[1]
tomekz
14.01 09:18
Odp: Który plecaczek ?
[0]
slavko
14.01 10:10
Odp: Który plecaczek ?
[0]
Łukasz Bartosiewicz
14.01 10:38
Odp: Który plecaczek ?
[0]
Krzysztof Wiszniewski
14.01 16:18
rplxi vs xi2 vs xi3
[6]
Michał K
13.01 13:59
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[4]
Mariusz
13.01 18:49
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[3]
Michał K
15.01 11:02
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[2]
Mariusz
16.01 21:32
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[1]
Michał K
16.01 23:32
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[0]
tomekz
17.01 11:35
Odp: rplxi vs xi2 vs xi3
[0]
Tomasz Minkowski
17.01 09:54
numeracja/grubość nici wiodącej
[3]
arez
12.01 16:10
Odp: numeracja/grubość nici wiodącej
[0]
maciej putniorz
13.01 20:17
Odp: numeracja/grubość nici wiodącej
[0]
pike22
14.01 11:22
Odp: numeracja/grubość nici wiodącej
[0]
arez
14.01 23:08
Czy wielkość pętelki na końcu sznura ma znaczenie?
[0]
Paweł Mizgier
12.01 13:17
Batson czy MXH?
[6]
kroku
12.01 12:14
Odp: Batson czy MXH?
[0]
Krzysztof Lyczek
12.01 21:00
Odp: Batson czy MXH?
[2]
Michał Różycki
14.01 07:52
Odp: Batson czy MXH?
[1]
kroku
14.01 09:17
Odp: Batson czy MXH?
[0]
Michał Różycki
14.01 11:39
Odp: Batson czy MXH?
[0]
slavko
14.01 10:20
Odp: Batson czy MXH?
[0]
kroku
14.01 15:49
jaka linka do grxi 7/8
[3]
Michał K
12.01 11:10
Podbierak "łosoiowy"
[5]
flowhere
11.01 23:08
Może taki?
[2]
flowhere
11.01 23:15
Odp: Może taki?
[1]
Zygmunt Bartoszek
12.01 17:04
Odp: Może taki?
[0]
flowhere
13.01 12:08
Odp: Podbierak
[1]
Sławomir Baj
13.01 20:31
Odp: Podbierak
[0]
Zygmunt Bartoszek
13.01 21:58
Taimen NPHX #3
[1]
Olsen
11.01 13:06
Odp: Taimen NPHX #3
[0]
Maciek Kosiedowski
14.01 00:12
- zwinięty wątek,
- rozwinięty wątek.
[następne 20 wątków]
: :
[poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by
Taimen.com - international fly-fishing shop
and
Taimen.pl - Polish fly-fishing shop